BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

490118. BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Målad. Beslag av mässing. Skiva av marmor. Två lådor. Längd 72. Bredd 36. Höjd 68 cm.

Slitage. Senare målning. Skiva med spricka och lagning.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 547