FIGUR, "Doctors lady", trä, Kina, 1900-tal.

490052. FIGUR, "Doctors lady", trä, Kina, 1900-tal.

Liggande naken kvinna. Längd 15 cm. Mer information om "Doctor's lady": https://en.wikipedia.org/wiki/Doctor%27s_lady.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 854