STOLAR, 2 st, "Myran", Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.

490039. STOLAR, 2 st, "Myran", Arne Jacobsen, Fritz Hansen, Danmark, 1960-tal.

Rygghöjd ca 75 cm
En stol märkt 1964.

Bruksslitage. Fläckar. Ett gummistöd under en sits saknas samt några fothylsa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 75 cm
En stol märkt 1964.

Antal besök: 829