Island och Åland från 1981-2000, ostämplade.
2 leuchtturm album med fickor och kasett, Europa sept från 1956-1989.
3 leuchtturm album med fickor och kasett, blandat innehåll.
8 album diverse Europa länder.
Bruksslitage.
Bruksslitage.