FRIMÄRKSSAMLING, 14 album.

490031. FRIMÄRKSSAMLING, 14 album.

Island och Åland från 1981-2000, ostämplade.
2 leuchtturm album med fickor och kasett, Europa sept från 1956-1989.
3 leuchtturm album med fickor och kasett, blandat innehåll.
8 album diverse Europa länder.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 427