VAS, SKÅL samt ASKKOPP, porslin, Meissen, 1900-tal.

490018. VAS, SKÅL samt ASKKOPP, porslin, Meissen, 1900-tal.

Vas, höjd 18,5 cm.
Lövformad skål, 2:a sortering, höjd 3 cm
Askkopp, 2:a sortering, diameter 12,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 18,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 488