FIGURINER, 3 st, samt VAS, porslin, bland annat KPM, 1900-tal.

490002. FIGURINER, 3 st, samt VAS, porslin, bland annat KPM, 1900-tal.

Figurin, sittande kvinna, KPM, höjd 25,5 cm.
Häst, Hutschenreuther, höjd 12 cm.
Fågel, KPM, höjd 6,5 cm.
Vas med hänklar, AK, höjd 23,5 cm.

Smärre slitage, fågel med mikronagg på stjärt, sittande kvinna med mindre tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågel, KPM, höjd 6,5 cm.

Antal besök: 797