MODELLJÄRNVÄG i FÖRPACKING, H.W.N. West Germany, 1900-tal.

489978. MODELLJÄRNVÄG i FÖRPACKING, H.W.N. West Germany, 1900-tal.

Plåt och plast. I förpackning.

Slitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 675