STOLAR, 4 st mahognybetsad och bonad bok 1960-tal.

489925. STOLAR, 4 st mahognybetsad och bonad bok 1960-tal.

Skålade ribbor i ryggen samt fast ulltextil i grönt.
Bredd 43, höjd ca 80 cm.

Gott bruksskick, ställvis solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 43, höjd ca 80 cm.

Antal besök: 405