HENRIK CORNELIUS KRANENBURG. Olja på duk, stadsvy, signerad.

489914. HENRIK CORNELIUS KRANENBURG. Olja på duk, stadsvy, signerad.

26 x 100, rammått 38 x 112 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 430