VASER, SKÅL, LJUSSTAKAR, 5 delar, bl a Asta Strömberg, Strömbergshyttan, signerad.

489889. VASER, SKÅL, LJUSSTAKAR, 5 delar, bl a Asta Strömberg, Strömbergshyttan, signerad.

Slipad vas Asta Strömberg signerad höjd 30 cm.
Vas osignerad 15 cm.
Skål signerad Strömberg diameter 18,5 cm.
Ett par ljusstakar höjd 19 cm.

Ljusstake och skål med nagg. Ljusstakar med tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas osignerad 15 cm.

Antal besök: 477