KAMERA, Olympus OM-2, med 2 objektiv, 1900-talets andra hälft.

489855. KAMERA, Olympus OM-2, med 2 objektiv, 1900-talets andra hälft.

Kamerahus, Olympus OM-2
Objektiv, Olympus OM-System G.Suiko Auto-S 1:1,4 f=50mm
Objektiv, Olympus OM-System G.Suiko Auto-W 1:3,5 f=28mm
Blixt, Nissin 220AZ.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kamerahus, Olympus OM-2
Blixt, Nissin 220AZ.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 068