SALONGSBORD, Bonat trä, Carl Larssonstil, 18/1900-tal.

489851. SALONGSBORD, Bonat trä, Carl Larssonstil, 18/1900-tal.

Höjd 74 cm. Diameter 74 cm.

Skavmärken och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 74 cm. Diameter 74 cm.

Skavmärken och slitage.

Antal besök: 805