GOLVVAS, porslin, Kina 1800-tal.

48979. GOLVVAS, porslin, Kina 1800-tal.

Dekor i underglasyrblått av trädpion, körsbärsblom och fåglar. Höjd 45 cm.

Omfattande lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande lagningar.

Antal besök: 839