COLLIER, bärnsten, 3 stycken, 1900-talets andra hälft.

489736. COLLIER, bärnsten, 3 stycken, 1900-talets andra hälft.

Längd 68, 68 och 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 68, 68 och 80 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 256