MATSALSMÖBEL, 7 delar, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

489727. MATSALSMÖBEL, 7 delar, Ulferts, Tibro, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med teak. Genombruten rygg, fast stoppad sits. Två iläggsskivor a 50 cm vardera. Märkt med etikett. Bordets längd 150. Bredd 100. Höjd 73 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Klädsel med slitage och någon fläck. Något fläckad skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 692