DOCKOR, 5 st, Kina, ca 1960-tal.

489707. DOCKOR, 5 st, Kina, ca 1960-tal.

Plast. Längd ca 23-30 cm.

Bruksslitage. Något smutsade. Något missfärgade. En docka utan hand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plast. Längd ca 23-30 cm.

Antal besök: 1 388