AXEL TÖRNEMAN. Hamnmotiv, etsning, signerad med dedikation.

489616. AXEL TÖRNEMAN. Hamnmotiv, etsning, signerad med dedikation.

Ramstorlek 56 x 43 cm.

Något gulnat blad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramstorlek 56 x 43 cm.

Något gulnat blad.

Antal besök: 1 260