ALLAN HANSON. "The eternal striving", olja på duk, signerad.

489615. ALLAN HANSON. "The eternal striving", olja på duk, signerad.

101 x 71 cm.

Åldersslitage.
Fläckar. Ytsmuts. Repor. Smärre källardoft.

Gör en kostnadsfri värdering!

101 x 71 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 613