KLARINETT, Martin Freres, Paris, Frankrike, 1900-talets första hälft.

489589. KLARINETT, Martin Freres, Paris, Frankrike, 1900-talets första hälft.

Klarinett samt tillbehör, längd ca 60 cm.
Märkt Martin Freres, 1740, Paris, France på 3 ställen.
Numrerad 7266 på båda delar.
Kommer i väska.

Bruksslitage, minimalt rostanlupet, väska kantstött samt tygsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerad 7266 på båda delar.
Kommer i väska.

Antal besök: 2 572