OSCAR C. H. WICKSTRÖM. Komposition, olja på pannå, monogramsignerad OCHW.

489586. OSCAR C. H. WICKSTRÖM. Komposition, olja på pannå, monogramsignerad OCHW.

24 x 31 cm.

Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 31 cm.

Ramslitage.

Antal besök: 1 010