KIKARE, 2 st, med fodral, Mirakel Harwix Berlin samt Lido, 1900-tal.

489577. KIKARE, 2 st, med fodral, Mirakel Harwix Berlin samt Lido, 1900-tal.

Kikare Lido T-Optik, höjd ca 10 cm.
Kikare, Mirakel Harwix Berlin, höjd 6 cm.

Bruksslitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, färgbortfall.

Antal besök: 2 532