STOLAR 5 st, Design Börje Mogensen, Karl Andersson.

48956. STOLAR 5 st, Design Börje Mogensen, Karl Andersson.

Snörsitsar.

Sitsar med skador. Fläckar. Slitage. En stol med breckage i rygg/sitsfäste. Limlagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snörsitsar.

Antal besök: 5 360