SERVERINGSVAGN "SERVUS", Poul Volther för Gemla Diö,1900-talets mitt.

489524. SERVERINGSVAGN "SERVUS", Poul Volther för Gemla Diö,1900-talets mitt.

Bok och teak. 49 x 74, höjd 63 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 735