SKÄNK, 1930/1940-tal.

48950. SKÄNK, 1930/1940-tal.

Dekor av figurscen i intarsia. Invändigt inredd med lådor och hyllor.
Längd 127, bredd 42, höjd 104 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
48950. SKÄNK, 1930/1940-tal.

Brukslitage.

Antal besök: 2 728