BERTA HANSSON. Figurkomposition, litografi, signerad och numrerad 189/260.

489395. BERTA HANSSON. Figurkomposition, litografi, signerad och numrerad 189/260.

Bildyta ca 69 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram, något gulnat papper.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 69 x 35 cm.

Antal besök: 353