FICKUR, 3 st, SAMT FICKURSSTÄLL, 1900-talets första respektive andra hälft.

489325. FICKUR, 3 st, SAMT FICKURSSTÄLL, 1900-talets första respektive andra hälft.

Två fickur i silver, Omega och Zenith. Ett fickur i krom. Fickurställi lövträ. Fickurens diameter ca 52 mm. Ställens höjd ca 29 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 621