RÖKBORD med intarsia och glasskiva, art deco, 1900-talets första hälft.

489311. RÖKBORD med intarsia och glasskiva, art deco, 1900-talets första hälft.

Skiva ca. 60 x 60 cm. Höjd 59 cm.

Bruksslitage. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fanérskador.

Antal besök: 672