HANDVERKTYG, 6 st, Bosch och Black & Decker, 1900-/2000-tal.

489221. HANDVERKTYG, 6 st, Bosch och Black & Decker, 1900-/2000-tal.

Cirkelsåg, slipmaskin, såg, två slagborrar och sticksåg.

Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 732