GRAMMOFONMÖBEL, "Centrum", A.B Gylling, 1900-talets mitt.

489198. GRAMMOFONMÖBEL, "Centrum", A.B Gylling, 1900-talets mitt.

Längd 87,5, djup 39,5, höjd 76,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 859