TIDNINGSSTÄLL, idegran, England, 1900-talets andra hälft.

489187. TIDNINGSSTÄLL, idegran, England, 1900-talets andra hälft.

Hjultrissor och draghandtag av mässing. Indelning med fack.
Längd 55 cm, bredd 33 cm, höjd 56 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 633