SMYCKESSKRIN, trä/jade, orientaliskt, 19/2000-tal.

489183. SMYCKESSKRIN, trä/jade, orientaliskt, 19/2000-tal.

6 st vit jade på varsin sida om skrinet.
Längd 20,5 cm.
Bredd 14,5 cm
Höjd 32 cm.

Bruksslitage, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 20,5 cm.
Bredd 14,5 cm
Höjd 32 cm.

Bruksslitage, lås saknas.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 604