SPEGELLAMPETTER, ett par, malm, rokokostil, 1900-talets första hälft.

489112. SPEGELLAMPETTER, ett par, malm, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 27,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 27,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 327