BLOMBORD, med spaljé, rotting och glas, 1900-tal.

489103. BLOMBORD, med spaljé, rotting och glas, 1900-tal.

Längd 91, djup 28, höjd (inkl spalje) ca 141 cm.

Slitage, repor och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 940