ROGER HANSSON. Olja på duk.

489041. ROGER HANSSON. Olja på duk.

Sittande modell. Signerad 90x62 cm. Utförd under konstnärens studietid i Halmstad i slutet av 1980-talet.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 2 088