HELMER OSSLUND. Tillskriven. Lidens gamla kyrka, olja på papp, osignerad.

48904. HELMER OSSLUND. Tillskriven. Lidens gamla kyrka, olja på papp, osignerad.

Intygad à tergo, 29,5 x 33,5 cm.

Helmer Osslund (1866–1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Helmer Osslund (1866–1938)

Antal besök: 1 763