MODELLTÅG FLEISCHMANN lok 1305, 1306, trafo, räls och växlar.

48900. MODELLTÅG FLEISCHMANN lok 1305, 1306, trafo, räls och växlar.

Tillkommer HWN lok och 2 vagnar, TRIX Kolbunker.

Skador och slitage. Båda loken fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 914