Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
SVEN DAVIDSSON. Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad, samt daterad -56.
488963. SVEN DAVIDSSON. Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad, samt daterad -56.
65,5 x 48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65,5 x 48 cm.
Auktionshuset Kolonn
2 617