TAKLAMPA,5-armad, teak,1960/70-tal.

488897. TAKLAMPA,5-armad, teak,1960/70-tal.

ca ø 58 cm.

Smärre slitage, se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca ø 58 cm.

Smärre slitage, se bild.

Antal besök: 2 118