JOHANNES MEYER ANDERSEN. Torgmotiv från Nice, olja på duk, signerad J. Meyer Andersson Nice -58.

488885. JOHANNES MEYER ANDERSEN. Torgmotiv från Nice, olja på duk, signerad J. Meyer Andersson Nice -58.

56 x 65 cm.

Ramsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 65 cm.

Ramsprickor.

Antal besök: 2 013