PIANODRAGSPEL Piatanesi Ottavianelli, Emme Castelfidardo, 1900-tal.

488774. PIANODRAGSPEL Piatanesi Ottavianelli, Emme Castelfidardo, 1900-tal.

Vit pärlemor. Svart väska medföljer.

Ej funktionstestat. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 404