BROSCH i 23K gulguld, två bearbetade vigselringar besatt med pärla.

488740. BROSCH i 23K gulguld, två bearbetade vigselringar besatt med pärla.

Två sammansatta, bearbetade ringar besatta med pärla, hamrad dekor. Säkerhetslås.
Vikt: 13,4 gram.
Längd 40 mm.
Bredd 20 mm.
Stämplade: JET, kattfot, 23K, Stockholms stads stämpel, M7 samt JET, kattfot, 23K, Stockholms stads stämpel, G7.

Bruksskick.
Gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt: 13,4 gram.
Längd 40 mm.
Bredd 20 mm.

Bruksskick.
Gravyr.

Antal besök: 272