PÄR LINDBLAD. "Nature morte", akvarell, signerad och daterad -77.

488696. PÄR LINDBLAD. "Nature morte", akvarell, signerad och daterad -77.

19x29 cm.

Pär Lindblad (1907–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

19x29 cm.

Pär Lindblad (1907–1981)

Antal besök: 1 012