SKRIN, trä, 1800/1900-tal samt KRUKA, keramik, Rörstrand.

488694. SKRIN, trä, 1800/1900-tal samt KRUKA, keramik, Rörstrand.

Skrin. Skuren dekor, längd ca. 28 cm.
Kruka, höjd ca. 21 cm.

Slitage, avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kruka, höjd ca. 21 cm.

Slitage, avslag.

Antal besök: 595