PEDER DUKE. Serigrafi, signerad.

488667. PEDER DUKE. Serigrafi, signerad.

45 x 27 cm.

Bruksskick.

Peder Duke (1938–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 27 cm.

Bruksskick.

Peder Duke (1938–2003)

Antal besök: 776