SKIVALBUM, 4 st, 125 EP/Singlar.

488648. SKIVALBUM, 4 st, 125 EP/Singlar.

USA 50-60-tal, Rock-Olga, Rock-Ragge, Cliff Richard, Tommy Steel, Siw Malmkvist, Anita Lindblom, Sven-Ingvars m fl.

Varierande bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Varierande bruksskick.

Antal besök: 1 146