TVÄTTSET, 2 delar, porslin, Gefle.

488583. TVÄTTSET, 2 delar, porslin, Gefle.

Kannans höjd 27 cm, fat diameter 34 cm.

Små nagg samt krackelerat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Små nagg samt krackelerat.

Antal besök: 371