VEIKKO AALTONA. Klosterinteriör med figurer. Akvarell. Signerad och daterad 60.

48853. VEIKKO AALTONA. Klosterinteriör med figurer. Akvarell. Signerad och daterad 60.

39 x 31 cm.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 31 cm.

Veikko Aaltona (1910–1990)

Antal besök: 1 302