BRUNI,BRUNO (*1935 GRADARA BEI PESARO). ”Silk strumpor”.
488426. BRUNI,BRUNO (*1935 GRADARA BEI PESARO). ”Silk strumpor”.
Färglitografi ur portföljen ”Iconodora”, signerad med bly och numrerad ”861/1000", tryck: Matthieu, Dielsdorf nära Zürich (blindstämpel), ca 88 x 63 cm (arkstorlek), inramad bakom glas.