PER ADDE. Landskap, olja på duk, sign o daterad -50.

488414. PER ADDE. Landskap, olja på duk, sign o daterad -50.

52x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x46 cm.

Antal besök: 2 920