HALSBAND samt ARMBAND, silver, GHA, 2000-tal.

488323. HALSBAND samt ARMBAND, silver, GHA, 2000-tal.

Halsband, längd ca 50 cm.
Armband, längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Halsband, längd ca 50 cm.
Armband, längd ca 21 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 411